Virtuves kabarē apvienība Gapoljeri nodod klausītājiem singlu Prom No

Raksta attēls - Virtuves kabarē apvienība Gapoljeri nodod klausītājiem singlu Prom No fb.com/gapoljeri

31.08.2015 / Parmuziku.lv

Skaņdarbs ir netipiski liriska atkāpe no Gapoljeri ierastā skanējuma.

Kā stāsta grupas pārstāvji, svaigi ierakstītā dziesma Prom No ir par ikdienas rutīnu un tās pārvarēšanu.

Katram no mums ir sava formula, recepte, kā to panākt. Dažkārt tas nav tik vienkārši izdarāms, tādēļ cilvēkam dota vaļa iztēlei, kurai pateicoties mazais var kļūt liels, nabags spēj kļūt bagāts, garlaikotie nonākt jebkurā vietā uz zemes.

Skaņdarbs ir netipiski liriska atkāpe no Gapoljeri ierastā skanējuma - ballīšu mūzikas. Savā veidā pašai grupai skaņdarbs ir atkāpe no ierastā.

Dziesma ierakstīts 2015. gadā, Valmierā, Hodila Records studijā pie skaņu inžiniera Ģirta Laumaņa (aka Lomika)

Virtuves Kabarē apvienība Gapoljeri sintezē sevī visu, kas skan Tavā virtuves maģītī. Sākot no šlāgera, līdz pat psihodēliskam avangardam.

Gapoljeru pirmsākumi meklējami 2009. gada nogalē kādā Rīgas komunālā dzīvokļa virtuvē. Studiju laika bohēma, divi aktierstudenti un ģitārists- viens spēlē , otrs ļaujas brīvās apziņas plūsmai līdz brīdim, kad virtuves karstumā kāds šādu improvizāciju piefiksē digitālājā skaņas ierakstmašīnā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!