VIDEO: Rūdolfs Kugrēns ar izjustu laikmetīgo deju piedalās apvienības "Galpoljeri" mūzikas klipā

Raksta attēls - VIDEO: Rūdolfs Kugrēns ar izjustu laikmetīgo deju piedalās apvienības "Galpoljeri" mūzikas klipā Ekrānšāviņš no video

14.12.2017 / Parmuziku.lv

Klajā nācis virtuves kabarē apvienības "Gapoljeri" videoklips dziesmai "Sniegs", kurā mākslinieki aicina mest malā ikdienas uzspiesto cinisma masku un mudina klausītājus biežāk būt emocionāliem, līdzjūtīgiem vai pat vājiem.

Runājot par iznākušo videoklipu, grupas basģitārists Artis Drozdovs paudis dziļu nožēlu par to, ka mūsdienās elementāra cilvēcība tiekot uztverta kā vājuma pazīme un izteica cerību, ka šis skaņdarbs kaut nedaudz spēs to mainīt.

Dziesmas videoklips tapis sadarbībā ar mākslinieku Lomix Hodila un Airsoft Latvia, taču īpašu lomu tajā izpilda laikmetīgās dejas pazinējs Rūdolfs Kugrēns, kura veidotā kustību partitūra drosmīgi atklāj ilgas pēc sapratnes un mīlestības.

Ansamblis, kura sastāvā ir arī vokālists Kristians Kareļins, bundzinieks Normans Bārbals, kā arī ģitāristi Māris Kurtiņš un Normunds Zālamans, atklāj, ka dziesmu ‘Sniegs’ var uzskatīt par pirmo ‘vientuļnieku’ no ‘Gapoljeri’ gaidāmā studijas albuma ar tādu pašu nosaukumu.

Avots: Facebook.com, Gapoljeri

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!