Noskaidroti Alternative.lv Mūzikas balvas nominanti

Raksta attēls - Noskaidroti Alternative.lv Mūzikas balvas nominanti Publicitātes foto

14.03.2017 / Parmuziku.lv

Divu nedēļu ilgajā klausītāju balsojumā noskaidrotas tās grupas un mūziķi, kas pretendē uz apbalvojumu kādā no piecām kategorijām.

Līdz 9. marta vakaram jebkuram bija iespēja īpaši izveidotā platformā balsot par saviem favorītiem piecās nominācijās. Šobrīd rezultāti ir nodoti žūrijai, kurā darbojas ar Latvijas alternatīvo mūziku saistīti profesionāļi, kas sniegs savu vērtējumu un noteiks uzvarētāju. Izņēmums ir kategorijas "Gada labākā uzstāšanās" un "Zelta Bumbieris", kurās balvas saņēmēju nosaka tikai tautas balsojums.

"Alternative.lv Mūzikas balvas 2017" nominanti:

Labākā jaunā grupa:

Ezeri
Pulse of Nebulae
Pussy Rock
SEVER
Vientuļš Bet Neglīts

Gada labākā uzstāšanās:

Ansamblis Manta - Festivāls “Laba Daba”
Gapoljeri – Albuma prezentācija klubā “Melnā piektdiena”
Sanctimony – Festivāls "Zobens un Lemess"
TESA – divdiennieks krogā "Aptieka" 
Židrūns - Albuma prezentācija Centrāltirgū

Gada video:

Catalepsia – To Escape and Return
Gapoljeri – Pacel acis
SEVER – The Greatest
Wagars – Stabu ielas slaktiņš
Židrūns – Tomiņš

Zelta bumbieris:

Catalepsia
Čipsis un Dullais
Gapoljeri
Juris Simanovičs
Morālā ateja

Gada albums:
Apēdājs – Sēras
Mayla - Possession Of The Wretched 
Rebel Riot - The Good, The Bad And The Heavy
Sanctimony – Unholy Five
Židrūns – Židrūns un tas, ko nevar nest

Alternative.lv Mūzikas balvu pasniegšanas koncerts notiks 24. martā klubā "Nabaklab". Visas aicinātās apvienības 2016. gadu pavadījušas izdodot jaunas dziesmas un albumus, kā arī aktīvi koncertējot. Rokgrupa The Factor pagājušogad laida klajā albumu "Power Play", kura izdošanu atzīmēja ar koncertu klubā "One One", bet vēlāk devās Eiropas tūrē. Trešo studijas albumu "Židrūns un tas, ko nevar nest" izdeva pieredzējusī un Latvijas alternatīvajā skatuvē labi zināmā grupa Židrūns, bet salīdzinoši jaunie Oghre spilgti debitēja ar singlu "Nulle" un šobrīd strādā pie jauna albuma.

Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas vietnē ticketshop.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!