Gapoljeri dāvina dziesmu „Sauciet mani vārdā”

Raksta attēls - Gapoljeri dāvina dziesmu  „Sauciet mani vārdā”

24.07.2018 / Parmuziku.lv

Latvijas republikas simtajā gadā Virtuves Kabarē apvienība Gapoljeri beidzot pievērsušies mūzikas žanram, kas ielikts jau latvieša šūpulī – šlāgerim.

"Dziesmas „Sauciet mani vārdā” bezmaksas lejupielāde ir kā dāvana vasaras saulgriežos un Latvijas simtgadē, jo, sajūtot šlāgera ritmus, latvieša acis iemirdzas kā Mildas zvaigznes un dejas var sākties! Galu galā šogad visi visu dara par godu Latvijas simtgadei – arī mēs!" pastāstīja grupas basģitārists un traktora vadītajs Artis Drozdovs.

Dziesma ir kā piemineklis ciemiņiem, kas aiziet neprotas, bet videoversija veidota, ievērojot gadiem koptās Latvijas šlāgermūzikas tradīcijas.

Gapoljeri (vokālists Kristians Kareļins, bundzinieks Normans Bārbals, kā arī ģitāristi Māris Kurtiņš, Artis Drozdovs un Normunds Zālamans) atklāj, ka dziesmu "Sauciet mani vārdā" var uzskatīt par trešo "vientuļnieku" no grupas gaidāmā studijas albuma ar tādu pašu nosaukumu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!