VIDEO: šī gada Latvijas eirodziesma jaunā skanējumā

Raksta attēls - VIDEO: šī gada Latvijas eirodziesma jaunā skanējumā Publicitātes foto

16.04.2018 / Parmuziku.lv

Šī gada Latvijas "eirodziesmai" – Lauras Rizzotto „Funny Girl” tapis stilīgs remikss. To veidojis nišas lietpratējs – populārais dīdžejs [Ex] da Bass, kurš jau ceturto gadu veido klubu versiju konkursa Supernova uzvarētājam – dziesmai, kura Latviju pārstāv lielajā „Eirovīzijā”.

"Gribējās šai lēnajai dziesmai uztaisīt jaudīgu klubu versiju, saglabājot man raksturīgo skanējumu. Domāju, ka mans rokraksts arī šī remiksa kontekstā ir labi atpazīstams. Jāatzīst, ka taisīt remiksu „Funny Girl” nebija no vieglākajiem uzdevumiem, taču izmantoju, manuprāt, spilgtākās un šai dziesmai raksturīgākās vokālās partijas daļas, piedziedājumu," skaidro [Ex] da Bass.

"Remiksēt "eirodziesmu" var tikai tie, kuri no pašas mākslinieka – šogad mākslinieces šos materiālus saņem," uzsver [Ex] da Bass. Ja Laurai viņa veikums patiks, tas tiks virzīts tālākai izdošanai kā oficiālais remikss. Taču jebkurā gadījumā remikss būs baudāms gan radio stacijās, gan klubos un, kā uzsver [Ex] da Bass, ne tikai Baltijā, bet visā pasaulē!

"Remiksam ir pielāgoti arī video fragmenti no oriģinālā video klipa kombinācijā ar ballīšu kadriem – tā tapa DVJ Sine versija, par ko viņam jāsaka liels paldies. Šādas versijas ir paredzētas tiem dīdžejiem, kuri savos setos mūziku spēlē kopā ar video projekcijām. Arī šis ir labs veids, kā ar savu dziesmu palikt ballīšu apmeklētāju atmiņās." stāsta [Ex] da Bass.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!