VIDEO: noklausies [Ex] da Bass un dziedātājas Agnesses jaunāko veikumu

Raksta attēls - VIDEO: noklausies [Ex] da Bass un dziedātājas Agnesses jaunāko veikumu Publicitātes foto

13.03.2018 / Parmuziku.lv

Labi zināmais latviešu dīdžejs, atraktīvā mūziķu trio 3Live Project dalībnieks un EHR radio šova Party Service vadītājs [Ex] da Bass, īstajā vārdā Mareks Dainis, laidis klajā savu jaunāko veikumu – radio singlu Love Is A Gift.

Love Is A Gift vārdu autore ir populārā igauņu dziedātāja Jana Kask. Dziesma tapusi Labo Ierakstu Studijā Rīgā, piedaloties Lotaram Lodziņam, Jānim Kalvem un Matīsam Naglem, bet tās vokālo daļu iedziedājusi gados jaunā un talantīgā dziedātāja Agnese Stengrevics, kuru Latvija plašāk iepazina kā ir Starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa Latvijas nacionālās atlases konkursa Supernova 2018 dalībnieci. Dziesmas Love Is A Gift, kas vairāk tiks virzīta uz Eiropas un Amerikas tirgu, ietvaros viņa piedalās ar pseidonīmu Agnesse.

[Ex] da Bass jaunās dziesmas video klipā redzams aizkustinošs un patiess mīlas stāsts. Klips tapis Amerikā, Ņujorkā. Tā galvenā varoņa lomā redzams latviešu aktieris Valdis Čirksts, kurš dzīvo ASV un ir filmējies vairākās amerikāņu mākslas filmās un seriālos, piemēram, Elementāri, Vatson! (Elementary) un Melnais saraksts: Atpestīšana (The Blacklist: Redemption). Klipā filmējusies arī Valda sieva, latviešu izcelsmes modele Līga Freimane. Gluži tāpat kā Love Is A Gift videoklipā Valdis un Līga patiešām satikās Ņujorkā. Līdz ar to video redzamais mīlas stāsts ir pilnīgi patiess. 

Pēc Latvijas mūzikas industrijas speciālistu domām tas varētu kļūt par [Ex] da Bass līdz šim lielāko hitu. Vai tam izdosies pārspēt singla Riga Nights panākumus? Ja balstamies uz ārzemju ekspertu un radiostaciju programmu direktoru atsauksmēm, tas ir pat ļoti iespējams! 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!