3Live Project kopā ar [Ex] da Bass un dziedatāju Alisi Haijimu izdod dziesmu un atrāda video klipu!

Raksta attēls - 3Live Project kopā ar [Ex] da Bass un dziedatāju Alisi Haijimu izdod dziesmu un atrāda video klipu! Publicitātes foto

04.08.2021

Jūlija pēdējā nedēļas nogalē, dienasgaismu ieraudzījis atraktīvā mūziķu trio 3Live Project jeb dīdžeja [Ex] da Bass, perkusionista Eināra Latiševa un trompetista Normunda Pieša, piedaloties vokālistei Alisei Haijimai, debijas radio singla video klips. To par salīdzinoši ierobežotu budžetu veidoja kreatīvā Dween Video komanda. Klips filmēts, pamatā izmantojot dažādas sarežģītības pakāpes un tehnoloģiju dronus.

3Live Project, kā apvienība, sāka muzicēt 2015.gadā. Sākotnēji tas bija stilīgs klubu, festivālu, pilsētas svētku un korporatīvo pasākumu apmeklētāju izklaides projekts, kurā dīdžejs profesionāli saspēlējas ar perkusionistu un trompetistu, bet, ar laiku, puiši saprata, ka ir pārspējuši iecerēto. Allaž esot uz viena viļņa sadarbošanās ritēja tik veiksmīgi, ka mūziķu trio nolēma, ka būtu laiks pārcelties nākamajā līmenī, proti, radīt arī pašiem savu mūziku.

Tā Labo Ierakstu studijā, tapa dziesma You. Kā paši atzīst, tad video klips ir loģisks turpinājums šim radio stacijām, vasaras terasēm, pludmales bāriem, festivāliem un klubiem tik ļoti piestāvošajam gabalam.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!