VIDEO: Latvijas top dīdžeja [Ex] da Bass un igaunietes Janas Kask kopdarbs uzņem apgriezienus

Raksta attēls - VIDEO: Latvijas top dīdžeja [Ex] da Bass un igaunietes Janas Kask kopdarbs uzņem apgriezienus Ekrānšāviņš

28.10.2016 / Parmuziku.lv

Dziesma “Like A Melody” ir jaunākais pazīstamā latviešu dīdžeja un deju mūzikas producenta [Ex] da Bass radio singls. Dziesmas video filmēts Igaunijā. Šobrīd dziesma skan ne vien Latvijā, bet gūst panākumus arī Igaunijā un Lietuvā. Savās klubu un radio pleijlistēs to iekļāvuši vairāki pazīstami dīdžeji Baltijas valstīs. Bet jau novembra vidū, ar īpašu servisu palīdzību, tā tiks izplatīta arī citu Eiropas valstu dīdžejiem.

Jana Kask stāsta: “Es jau sen pazīstu Latvijas top deju mūzikas producentus. Savulaik pat esmu uzstājusies “Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvā”, jo biju nominēta ar dziesmu “Anno Domini”, kas tika ierakstīta sadarbībā ar jūsu slaveno producentu apvienību “Boyza II”. Kad [Ex] da Bass mani uzaicināja piedalīties dziesmas “Like A Melody” ierakstā, es daudz nedomāju un piekritu uzreiz.”

[Ex] da Bass kopā ar saviem kolēģiem Lotaru Lodziņu un Jāni Kalvi stāsta: “Pirms kāda laika, veidojot remiksu vienai no grupas Brainstorm dziesmām, radās ideja pilnīgi jaunam skaņdarbam. Tam mums bija nepieciešams labs vokāls, un uzreiz atcerējāmies par igaunieti Jana Kask, ar kuru dažādu projektu ietvaros bijām sadarbojušies jau iepriekš. Mēs viņai aizsūtījām dziesmas instrumentālo versiju, un viņa radīja melodiju un vārdus. Vēlāk mēs pieslīpējām pēdējās nianses, un dziesma, mūsuprāt, izdevās ļoti interesanta. Kad viss bija gatavs – Jana vēlējās veidot arī video klipu.

Video klipam igaunietes Jana Kask acīs ir īpaša nozīme:

"Like A Melody"  videoklipā es stāstu par to, ka dažreiz mums mīļi cilvēki ne vienmēr novērtē cilvēka iekšējo būtību, vērtējot tikai ārējo izskatu. Protams, stāsts ir ar laimīgām beigām - rēgs kļūst par cilvēku, atrod sevi, pat neskatoties uz to, ka mīļotais cilvēks viņu pamet. Es ceru, ka, noskatoties šo video klipu, ikkatrs no jums radīs sev kādu jaunu stāstu, kas palīdzēs kļūt laimīgākiem un tādiem, kādi mēs patiesi vēlamies būt.

[Ex] da Bass, Lotars Lodziņš un Jānis Kalve ir priecīgi par paveikto un atzīst, ka šis ir viens no viņu interesantākajiem projektiem. Viņi saka paldies Janai par sadarbību, kā arī videoklipu un cer, ka dziesma patiks arī jums visiem!

Dziesmas ieraksts pieejams visās populārākajās lejupielādes un tiešsaistes platformās visā pasaulē.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!