VIDEO: Sevi piesaka jauns elektroniskās mūzikas producents BASSGRUN

Raksta attēls - VIDEO: Sevi piesaka jauns elektroniskās mūzikas producents BASSGRUN Publicitātes foto

25.01.2017 / Parmuziku.lv

Latvijas mūzikā sevi piesaka jauns pašmāju elektroniskās mūzikas producents vārda BASSGRUN, kas darbojas dubstep stilistikā un ir izdevis jaunu singlu un videoklipu "Humanity".

BASSGRUN stāsta: "Singls "Humanity" parāda mana tēla būtību un paskaidro to. Es producēju smaga žanra mūziku - tā man iet pie sirds un no šada veida mūzikas es iedvesmojos. Šī singla ir tapšanā ir ieguldīts pamatīgs laiks un liels darbs, un par sasniegto rezultātu esmu gandarīts. Šis ir mans otrais singls, bet pie tā es neapstāšos, iesāktās vēstures rakstīšanā. Nākotnē ir gaidāmi jauni skaņdarbi!"

Videoklips ir tapis ilgu laiku, visu labi pārdomājot un nonākot pie secinājuma – "Jāizveido tas, kas cilvēkiem liksies nedaudz nesaprotami, nedaudz nepiedienīgi," skaidro video režisors Sergejs Sidorovičs. 

Mūsu mērķis bija izveidot nedaudz citādāku pasauli, parādīt pasauli no cita skatu punkta. 

"Humanity" scenārijā pārādās personāžs, kas eksperimentu dēļ nonāk slimnīcā.  Pamodies viņš dodas no slimnīcas projām, meklējot jaunas vielas, kuras spēs viņu atgriezt notikumos, kas notikuši laiku atpakaļ. Vielu iespaidā viņš pasauli redz savādāku, viņa smadzenes pārraksta bijušo nedaudz citādāk, radot zīmējumus viņa dzīvē. Notikumi pārtop par multfilmu, " skaidro Sergejs Sidorovičs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!