VIDEO: "RIGA Reggae" jaunākajā dziesmā atgādina - cilvēcība un taisnīgums uzvarēs

Raksta attēls - VIDEO: "RIGA Reggae" jaunākajā dziesmā atgādina - cilvēcība un taisnīgums uzvarēs Ekrānšāviņš no video

19.01.2018 / Parmuziku.lv

Ar jaunu dziesmu "Stop the War U2" dalās vienīgā aktīvā regeja žanra pārstāve Latvijā – grupa "RIGA Reggae".

Mūziķi skaidro, ka jaunā dziesma ir atgādinājums visai cilvēcei par to, kas patiesi ir svarīgs - draudzība, mīlestība, līdzcietība un cilvēcība.

Tāpēc lūdzam - apturiet karu, kas ir ielauzies mūsu valstīs, kontinentos un pasaulē, sirdīs un prātos! Ticam, ka cilvēcība un taisnīgums vienmēr uzvarēs. Mūsu rokās ir stiprākais zobens pasaulē – vārds. Un vārds, tās ir mūsu dziesmas,

tā "RIGA Reggae" līderis un viens no dziesmas autoriem Horens Stalbe.

Par godu Latvijas simtgadei dziesma ierakstīta trīs valodās. Tas darīts ar mērķi saliedēt mūsu daudznacionālo valsti vienotai virzībai un izaugsmei.

Lai divi piedzīvotie kari, trimda un barikādes atgādina par mūsu vēlmi dzīvot mierā, brīvībā un bez apspiestības,

skaidro Stalbe. Jau tuvākajā laikā plašākai publikai būs dzirdama dziesmas versija gan latviešu, gan krievu valodā.

Dziesmas "Stop the War U2" mūzika tapusi sadarbojoties "RIGA Reggae" dalībniekiem Horenam Stalbem un Renartam Braufmanim ar mūziķiem - domubiedriem Mārtiņu Burkevicu un Vladimiru Eglīti. Teksta autors visās trīs valodās ir galvenais dziesmas idejas ģenerētājs Horens Stalbe. Savukārt par videoversiju rūpējies grupas ilggadējais sadarbības partneris Ēriks Saksons, ko paši mūziķi sen jau pieskaitījuši savam pulkam. Viņš plašāk zināms arī kā Chaula.tv programmu direktors.

Ar dziesmu "Stop the War U2" apvienība "RIGA Reggae" startē dziesmu konkursā Supernova. Grupas iznāciens konkursa pusfinālā notiks 10. februārī.

"Stop the War U2" video prezentācijas uz lielā ekrāna 19. janvārī klubā "Fontaine Palace", Liepājā, "RIGA Reggae" koncerta ietvaros.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!