RIGA Reggae: Mūsu cīņa ir dziesma

Raksta attēls - RIGA Reggae: Mūsu cīņa ir dziesma Ekrānšāviņš

27.09.2017 / Parmuziku.lv

Tā pēc tikšanās ar Tibetas garīgo un politisko līderi Dalailamu Rīgā paziņojis pašmāju regeja grupas “RIGA Reggae” (RR) mūziķis Horens Stalbe.

Horens Stalbe Dalailamu sveicis dāvinot divus T-kreklus ar uzrakstu “Stop the War” (Apturiet karu! no angļu val.). Dalailama pat paspējis pajokot, ka vienu no šiem krekliem paturēšot pats, bet otru nosūtīšot Ziemeļkorejas līderim Kimam Čenunam.

Stalbe atzīst, ka šis vienlaikus ir arī RR oficiāls paziņojums par savu nostāju jebkādu globālu un lokālu karu jautājumos:

Mēs atbalstām jebkuras nācijas tiesības uz brīvību un pašnoteikšanos. Tāpat iestājamies par dialogu starp Ķīnu un Tibetu. Esam par mieru globālā mērogā un tiesībām ikvienam dzīvot mierā, saticībā un savstarpējā cieņā.

Viņš arī pauž nožēlu, ka tieši šo vērtību mūsdienu pasaulē pietrūkstot visvairāk, par ko liecina arī nerimstoši militāri konflikti dažādos pasaules nostūros.

Mūsu mūzika un dzeja ir mūsu cīņa. Tā ir mierīga, apzināta un bez agresijas. Peace and Love. Stop The War! (Miers un mīlestība. Apturiet karu! no angļu val.),

savu pārliecību pauž Stalbe. 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!