Normunds Rutulis remiksējis "Riga Reggae" dziesmu "Zvans pie durvīm"

Raksta attēls - Normunds Rutulis remiksējis "Riga Reggae" dziesmu "Zvans pie durvīm" Ekrānšāviņš no video

02.11.2017 / Parmuziku.lv

Latvijas aktīvākā regeja grupa vasaras izskaņā publicēja dziesmu "Zvans pie durvīm", kas vairākas nedēļas noturējās gan Radio SWH topā, gan Latvijas Radio 2 "Muzikālajā bankā". Tagad dziesmai tapušas arī remiksa versijas.

Remiksa versijas producējis N`Works (Normunds Rutulis) un MartInc. (Mārtiņš Pīzelis). Abi ir labi pazīstami latviešu mūzikas producentu vidū un savās studijās izveidojuši remiksus daudziem latviešu skatuves māksliniekiem. 

Grupas dalībnieks Ints Ķergalvis jeb Speiss par remiksa versiju izsakās pozitīvi: 

Esam neizsakāmi priecīgi, ka dziesma guvusi tik plašu atzinību. Esam saņēmuši milzum daudz labu atsauksmju. Par to liecina arī vairāku Latvijas vadošo diskžokeju interese, kas nu vainagojusies ar vairākām "Zvans pie durvīm" remiksa versijām.

Pateicību izsaka arī Horens Stalbe:

Mums ir liels prieks, ka mūsu dziesma “Zvans pie durvīm” ir iepatikusies tik daudz un tik dažādiem klausītājiem. Nu varam spert nākamo soli un publiskojot dziesmas remiksus, lai uzrunātu vēl plašāku auditoriju. Paldies remiksu autoriem par paveikto darbu!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!