VIDEO: "RIGA Reggae" modina tautu ar jauno dziesmu

Raksta attēls - VIDEO: "RIGA Reggae" modina tautu ar jauno dziesmu Ekrānšāviņš

18.08.2017 / Parmuziku.lv

"RIGA Reggae" ir pārliecināti, ka pirmā dziesma ir tikai sākums grupas tālākai attīstībai.

Noskaties arī grupas singla oficiālo video!

Grupa nule kā izdevusi debijas singlu “Zvans pie durvīm”, kam radīta arī videoversija. Mūzikas video autors ir tuvs grupas draugs, multimākslinieks Ēriks Saksons, kurš ikdienā darbojas medijā “ChaulaTV”. Viņš arī iepriekš bieži bijis redzams RR konecrtos ar kameru rokās.

Esmu gandarīts, ka ilggadējā sadarbība vainagojusies panākumiem. Varu apstiprināt, ka šis noteikti nebūs mans vienīgais kopdarbs ar RR mūziķiem,

stāsta Ē.Saksons.

Arī paši RR dalībnieki ir apmierināti ar rezultātu un pārliecināti, ka pirmā dziesma ir tikai sākums grupas tālākai attīstībai. Četri gadi aizritējuši kopš grupas darbības uzsākšanas, taču būtībā tas neesot īsti nekas. Mūziķi to salīdzina ar bērnu, kas nu tikai mēģina spert pirmos patstāvīgos soļus.

Dziesmas “Zvans pie durvīm” audio, tāpat arī video versija ir mūsu pirmā tikšanās ar klausītājiem neklātienē, jo līdz šim tikāmies tikai koncertos. Tā ir kā tilts, ko visu šo laiku būvējām no sirds uz sirdi, kā mūsu zvans pie jūsu durvīm,

tā grupas līderis un idejiskais tēvs Horens Stalbe.

Video pirmizrādi grupa atzīmēs ar īpašu koncertu “Kaņepes Kultūras Centrā” 18. augustā. Turklāt ieeja pasākumā būs bez maksas. Aicināts ikviens apvienības cienītājs.

Apvienība RR sevi uz mūzikas skatuves pieteikusi tikai 2014. gadā, taču kopš šī brīža ir arī aktīvākā sava žanra pārstāve Latvijā. Grupa parasti muzicē 6 vīru sastāvā, izpildot gan savas, gan citu autoru kompozīcijas. Nereti projekta līderi Horens un Speiss sniedz akustiskus koncertus, kā arī abi ir aktīvi dīdžeji, kuri atskaņo regeju dažādos pasākumos un klubos. Tas viss kopā arī ir apvienība RR jeb latviski pozitīvas vibrācijas Jamaikā dzimušos ritmos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!