VIDEO: Populāri mūziķi ar sirsnīgu dziesmu atbalsta Bruknas baznīcas tapšanu

Raksta attēls - VIDEO:  Populāri mūziķi ar sirsnīgu dziesmu atbalsta Bruknas baznīcas tapšanu Ekrānšāviņš

25.08.2017 / Parmuziku.lv

"Mazu brīdi pirms" Bruknas baznīcas tapšanas atbalstam izpilda Renārs Kaupers, Aija Vītoliņa, Marts Kristiāns Kalniņš un citi iemīļoti mūziķi.

Bruknas muižas dārzā ir aizvadīts jau sestais labdarības lielkoncerts "Uzcel savu baznīcu!", kas pulcē domubiedrus, lai kopīgiem spēkiem palīdzētu Brunkas "Kalna svētību kopienas" ļaudīm savām rokām uzcelt starpkonfesiju baznīcu.

Kopīgi celta dievnama ideja aizsākās 2012. gadā, un tās iniciators ir priesteris Andrejs Mediņš. Latvijas mūziķi un citas radošās personības iesaistījās labdarības projektā, lai palīdzētu ziedojumu vākšanā. Un šodien, pateicoties atbalstītājiem – apbrīnojamiem cilvēkiem, kas tic, dara un nepadodas –, sešu gadu laikā no pirmajiem pamatakmeņiem līdz pat jumtam ir tapis Brunkas dievnams.

Dziesma "Mazu brīdi pirms" un lielkoncerta "Uzcel savu baznīcu!" ieraksts skatāms LMT Mājas viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā. Bruknas kopienas atbalstītāji ir aicināti piedalīties Twitter sarunā, lietojot tēmturi #LMT Straume.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!