VIDEO: Tapusi aicinājuma dziesma Latvijas ģimenēm Renāra Kaupera un Kaspara Zemīša izpildījumā. Mīļi!

Raksta attēls - VIDEO: Tapusi aicinājuma dziesma Latvijas ģimenēm Renāra Kaupera un Kaspara Zemīša izpildījumā. Mīļi! Ekrānšāviņš

10.10.2017 / Parmuziku.lv

Sociālā kampaņa “Esi man blakus” aicina kvalitatīvi un radoši piepildīt ģimenes laiku, piedāvājot dažādas radošas idejas un risinājumu kopā būšanai.

Pēc divu radošo aģentūru “TBWA Latvija” un “MRS Grupa” iniciatīvas sadarbībā ar Latvijas vecāku organizāciju “Mammamuntetiem.lv” tiek uzsākta sociālā kampaņa “Esi man blakus”.

Tās nolūks ir aicināt kvalitatīvi un radoši pavadīt laiku kopā ar bērniem, piedāvājot dažādas radošas idejas kopā būšanai. Kampaņas vēstneši ir populāri mūziķi Kaspars Zemītis un Renārs Kaupers, kuri ar bērniem ir radījuši dziesmu “Esi man blakus”.

Dziesma ir īpaša ar to, ka dziesmas vārdus ir radījuši bērni kopā ar saviem vecākiem un mūziķiem, apkopojot bērnu domas par brīvā laika pavadīšanu kopā ar vecākiem.

Dziesmas pirmatskaņojums gaidāms šo ceturtdien, 12. oktobrī. Dziesmas audio ieraksts un video versija ir veidota ģimeņu vasaras nometnes “Laba Daba” ietvaros.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!