VIDEO: Oranžās brīvdienas dzied par gārņiem un šākāļiem

Raksta attēls - VIDEO: Oranžās brīvdienas dzied par gārņiem un šākāļiem Publicitātes foto

14.03.2018 / Parmuziku.lv

“Gārņi un šakāļi” – tieši tā sauc latviešu turbofolka grupas “Oranžās brīvdienas” (OB) jaunāko dziesmu, kurai tapis arī videoklips.

Iespējams, šis ir visu laiku jaudīgākais OB ieraksts vismaz skanejuma ziņā. “Devām iespēju izpausties mūsu smagajam galam. Ar smagāku mūziku vienmēr esam bijuši diezgan labās attiecībās, taču šī dziesma varbūt sanāca pat agresīvāka, nekā sākumā bijām iecerējuši,” skaidro grupas līderis un dziesmas autors Ints Ķergalvis, pazīstams arī kā Speiss. Dziesmā “Gārņi un šakāļi”, tāpat kā daudz citos OB skaņdarbos, saklausāmas sociāli aktuālas tēmas. “Mēs joprojām iestājamies par godīgumu Pasaulē, jo īpaši savas mājās. Gārņi un šakāļi pārnestā nozīmē ir arvien vairāk nepieciešami  arī Latvijā – kāds kurš visu to dīķi sakuļ,” tā I.Ķergalvis.

“Gārņi un šakāļi” video versijas autors ir tuvs grupas draugs un bijušais dalībnieks Ēriks Saksons. Režiju un pēcapstrādi šoreiz uzņēmies OB mandolīnists Kaspars Čakste.

Jau 24. martā Liepājā, klubā “Fontaine Palace” ar vētrainu ballīti OB atzīmēs grupas 18 gadu jubileju. Arī šogad no Rīgas uz Liepāju dosies īpašs fanu autobuss un gaidāmi dažādi pārsteigumi.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!