Iepazīsties ar Nemiera festivāla 2017 programmu

Raksta attēls - Iepazīsties ar Nemiera festivāla 2017 programmu Attēlā grupa "Oranžās brīvdienas", publicitātes foto

27.05.2017 / Parmuziku.lv

Šodien, 27. maijā, Rīgā notiks Nemiera festivāls 2017, kura ietvaros uzstāsies grupas, kā arī būs iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs.

Nemiera festivāls 2017 muzikālā programma ir stilistiski daudzveidīga: sintīpopa grupa "Martas Asinis", hardroka leģendas "Rūsa", postpanka grupa "Parara" un turbofolka ansamblis "Oranžās Brīvdienas".

Grupu uzstāšanās kārtība:

18:30 Martas Asinis
20:00 Rūsa
21:00 Parára
22:00 Oranžās Brīvdienas

Festivāla apmeklētāji varēs papildināt savu vinila plašu krājumu, kā arī iegādāties dažādus suvenīrus ar grupu logo. Būs tetovēšanas un pīrsingu zona, kā arī erotikas zona.

Ieeja bez maksas. Festivāls notiek A. Briāna ielā 9A, Rīgā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!