OLAS skaidro klipa filmēšanas laikā Barselonā notikušo starpgadījumu (VIDEO)

Raksta attēls - OLAS skaidro klipa filmēšanas laikā Barselonā notikušo starpgadījumu (VIDEO) Ekrānšāviņš

25.05.2017 / Parmuziku.lv

Sociālos tīklus pirms dažām dienām pāršalca vēsts par nepatīkamo atgadījumu, kas noticis grupas OLAS jaunā videoklipa “Pāri okeānam” filmēšanas braucienā uz Barselonu.

Kamēr grupa ar filmētāju atradusies pludmalē, īrētajai automašīnai izsists stikls un nozagtas mantas no bagāžas nodalījuma. Kopā ar personīgajām lietām un pasēm nozagata arī viena no videokamerām ar klipam filmēto materiālu. Tomēr OLAS sola paspēt izdot videoklipu pirms rītvakar gaidāmā lielkoncerta PALLADIUM, kas būs arī grupas 3 gadu pastāvēšanas oficiālais noslēgums.

"Esam pārsteigti, cik daudzi cilvēki rakstīja un piedāvāja palīdzību. Esam pateicīgi visiem, kas nebija vienaldzīgi, kā arī tiem, kas seko līdzi mūsu gaitām un atbalsta visādos dzīves brīžos. Esam sveiki un veseli un veiksmīgi palaisti atpakaļ mājās bez pasēm. Koncerts būs! Klips, lai arī citādāks, bet arī būs," stāsta OLAS.

OLAS aicina visus fanus būt kopā grupas pašu organizētā lielākajā, pirmajā un reizē arī noslēguma pasākumā PALLADIUM 26.maijā. Biļetes pieejamas “Biļešu Servisa” kasēs un bilessuserviss.lv

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!