Olas un Renārs Zeltiņš meklē prezidentu. Šodien par to runās visi!

Raksta attēls - Olas un Renārs Zeltiņš meklē prezidentu. Šodien par to runās visi! Foto: Ekrānšāviņš

03.06.2015 / Parmuziku.lv

Kurš tad būs tas prezidents, ko viņi meklē?

Jaunās pašmāju repa superzvaigznes Olas prezidenta vēlēšanu dienā izdevuši jaunu skaņdarbu ar nosaukumu #PREZIDENTS, kurā piedalās arī populārais šovmenis Renārs Zeltiņš.

Olas pēdējos mēnešos ir izdevušas tādus hītus kā #DPM, Zemgus Girgensons un #DAUDZNAUDAS, kas izcēlušās kā vienas no asprātīgākajām dziesmām Latvijā. #PREZIDENTS ir grupas pirmais sociālais reps, kurā viņi nebaidās paust savu viedoki par to, kādam tad šodien būtu jābūt jaunievēlētajam Valsts prezidentam. Dziesmas skice un ideja tapa, grupai viesojoties Renāra Zeltiņa radiošovā Labirints, kas bija dzirdams Pieci.lv ēterā, un tagadējā tā versija ir nedaudz pieslīpēts dueta freestyle reps.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!