Reperis Mazirbe izdod pirmo singlu no jaunā albuma

Raksta attēls - Reperis Mazirbe izdod pirmo singlu no jaunā albuma Ekrānšāviņš

21.06.2016 / Parmuziku.lv

Mortal Kombat ir pirmais singls no albuma "100 tonnas hip hopa", kas iznāks šī gada vasarā un būs ceturtais publiski pieejamais Mazirbes albums.

Kā stāsta mūziķis, singls "Mortal Kombat" ir tiešs un enerģisks, bez dziļiem zemtekstiem vai asprātībām. Ideāla mūzika priekš fiziskām aktivitātēm. Video veidojis Toms Rings, kurš jau iepriekš ir filmējis vairākus Latvijas hip hopa video tādiem izpildītājiem kā Skutelis, Olas, Pionieris un citiem.

Visas dziesmas jaunajam albumam jau ir ierakstītas, vēl atlikusi tikai neliela tehniska apstrāde un vizuālā noformējuma izveide. Albumā būs 11 dziesmas un kopēja noskaņa ir enerģiska un tieša, kas domājams iepriecēs katru klasiska hip hopa cienītāju.

Repera iepriekš izdotos albumus iespējams bez maksas lejupielādēt vai nopirkt mazirbe.bandcamp.com

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!