VIDEO: Neiedomājami skaists "Saule, Pērkons, Daugava" aranžējums vilojnieka Roberta Balanas izpildījumā

Raksta attēls - VIDEO: Neiedomājami skaists "Saule, Pērkons, Daugava" aranžējums vilojnieka Roberta Balanas izpildījumā Ekrānšāviņš

19.11.2017 / Parmuziku.lv

Sveicot Latviju svētkos, jaunai latviešu vijolnieks Roberts Balanas radījis patiesi skaistu un aizkustinošu "Saule, Pērkons, Daugava" aranžiju.

Jaunais latviešu vijolnieks Roberts Balanas Londonā dzīvo jau 6 gadus, un šobrīd studē
Karaliskās Mūzikas Akadēmijas maģistrantūrā. Kā solists viņš jau ir debitējis slavenākajās Anglijas koncertzālēs: Karaliskajā festivāla zālē, Vigmora zālē, kā arī Karaliskajā Elizabetes zālē.

Balanas regulāri koncertē arī ar elektrisko vijoli, atskaņojot džeza un populārās mūzikas skaņdarbus.
Šis videoklips tika veidots sadarbībā ar angļu filmu direktoru Konoru Gormanu (Conor Gorman), un tika filmēts vēsturiskajā Hercoga zālē (Duke’s Hall), kas ir Karaliskās Mūzikas Akadēmijas galvenā koncertzāle.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!