VIDEO: Martas Ritovas jaunā dziesma "Augstāk par zemi" ir klāt

Raksta attēls - VIDEO: Martas Ritovas jaunā dziesma "Augstāk par zemi" ir klāt Publicitātes foto

27.04.2018 / Parmuziku.lv

Visam ir savs laiks, dzied Kaspars Markševics, kuru zinām ne tikai kā dziedātāju, bet arī kā Latvijas Bērnu Bāreņu Fonda vadītāju. Absolūti brīnišķīgs ir dziedātājas atgriešanās un jaunās dziesmas tapšanas iemesls. Vārds pa vārdam, un arī Marta izteica vēlmi iesaistīties LBBF atbalstīšanā. Un Kasparam bija ideja! Viņš lūdza Martu sarakstīt dziesmu – himnu jaunajam, nesen Rīgā atklātajam Bērnu Rotaļu centram „Augstāk par Zemi”, kur jebkurš no mums var organizēt savus svētkus, nodarbības, sapulces vai seminārus, bet samaksātā naudiņa seko LBBF atbalsta darbiem visā Latvijā.

Dziesmas pamatdoma ir - līdzcilvēku līdzcietība un līdzesamība. "Man pašai, šis ir kā atgādinājums, cik ļoti jānovērtē cilvēki un viss dzīvais mums apkārt. Tie, kuri mūs samīļo, atbalsta, domā labas domas, ceļ un vienkārši – IR. Paldies bērniem, viņu vecākiem no bērnudārza „Lotte” un pārējiem mazajiem, kuri piedalījās tik interesantajā video filmēšanas procesā. Paldies balonu paradīzei - Helium.lv, ka pievienojas aicinājumam nelaist balonus vējā, bet priecāties par tiem tepat uz Zemes, jo statistika ir briesmīga – dēļ gaisā palaistajiem baloniem mirst ļoti daudz putnu dzīvības. Laidīsim vējā savas labās domas, ne balonus! ”

„Par līdzcietību ir jārunā”, saka video režisore Līga Robežniece - „ Par to ir jāstāsta mūsu bērniem. Tieši tāpēc es izvēlējos dziesmas vizuālajā stāstā parādīt kāda putna laimīgu izdzīvošanu, pateicoties audzinātājai Martai, kas to atrod, parāda saviem bērnudāzniekiem un nogādā savainoto putnu drošā vietā. Tas ir vesels stāsts kā sekojot savai idejai, es nokļuvu līdz vienīgajai organizācijai Latvijā - „Drauga Spārns”, kas uzņem savvaļas putnus, dodot tiem mājas, iespēju izveseļoties un atkal lidot. Paldies Anete Asare un Danute, ka uzticējāt mums balodi Edgaru un parādījāt to beznosacījuma mīlestības darbu, ko darāt!„

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!