Pirms lielkoncerta Marta Ritova publicē jaunā albuma “Katru dienu” tituldziesmu

Raksta attēls - Pirms lielkoncerta Marta Ritova publicē jaunā albuma “Katru dienu” tituldziesmu Foto: Ritvars Stankevičs

14.12.2016 / Parmuziku.lv

Jau šo piektdien 16. decembrī koncertzālē “Ave Sol” norisināsies dziedātājas un dziesmu autores Martas Ritovas jaunā albuma “Katru dienu” prezentācijas koncerts, kurā piedalīsies gan albuma producenti no “DoStudijas”, gan arī īpašais viesis Jānis Stībelis. Šis datums nav izvēlēts nejauši, jo tieši šajā dienā dziedātāja atzīmē savu dzimšanas dienu.

Šodien radiostacijās nonāk jaunā albuma tituldziesma “Katru dienu”, kura ir sarakstīta kopā ar daudzu citu Martas dziesmu līdzautoru, dzejnieku Tomu Baronu-Lūķi.

Pagājušajā nedēļā kafejnīcā “DAD cafe”, sirsnīgā atmosfērā notika Martas jaunā albuma “Katru dienu” prezentācija, kuru apmeklēja gan mediju pārstāvji, gan arī Martas tuvākie draugi un ģimenes locekļi. Dziedātāja šajā pasākumā sniedza aizkustinošu akustisko priekšnesumu. 

Jaunais albums “Katru dienu” CD versijā ir pieejams mūzikas veikalos, pasūtāms kompānijas “Mikrofona ieraksti” mājaslapā, kā arī lejupielādējams un klausāms platformās iTunes, Spotify, Deezer, Apple Music un citur.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!