Marta Ritova un Kristīne Pāže atkal satiekas dziesmā “Meloņu ziepes” (Video)

Raksta attēls - Marta Ritova un Kristīne Pāže atkal satiekas dziesmā “Meloņu ziepes” (Video) Publicitātes foto

22.09.2016 / Parmuziku.lv

Ir jau pagājuši pieci gadi kopš Marta Ritova un Kristīne Pāže 2011. gadā kopīgi piedalījās TV šovā “Okartes skatuve”, kurā kopīgi sarakstīja un pirmo reizi izpildīja dziesmu “Meloņu ziepes”. Dziesmas vārdus rakstījusi Lita Norenberga.

Šobrīd Marta, strādājot pie sava jaunā albuma, kurš nāks klajā šī gada novembrī, kopīgi ar Kristīni ir radījušas jaunu šīs dziesmas versiju, kuru producējuši “Do Studija” producenti Rolands Sīpols un Mārtiņš Leja. Dziesmai izveidota arī video versija, kuras operators ir Mārcis Šēners.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!