Noskaties Martas Ritovas 360 grādu video

Raksta attēls - Noskaties Martas Ritovas  360 grādu video Foto: Jānis Spigovskis (MicRec)

19.12.2016 / Parmuziku.lv

Dziedātājas Martas Ritovas albuma "Katru Dienu" tituldziesmas 360 grādu video filmēts ar šobrīd tik moderno un interaktīvo 360 grādu kameru un, kuru skatoties, ikviens pats var izvēlēties sev skata leņķi.

Marta Ritova: “Sākotnēji biju domājusi, ka tas būs vienkāršs mēģinājuma video, kuru pāris reizes parādīsim un tad izdzēsīsim, bet kad es ieraudzīju rezultātu, sapratu, ka tas ir tik forši! Un nolēmu to atstāt apskatīšanai visiem. Paldies šī video veidotājiem  “Giraffe visual “ un Do Studijai par atvēlēto filmēšanas vietu.

Jaunais albums "Katru dienu" pieejams MicRec mājas lapā, mūzikas ierakstu veikalos un klausāms Spotify, kā arī lejupielādējams iTunes.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!