Ar grandiozu Dmitri Vegas & Like Mike šovu noslēdzas Baltijā lielākais festivāls- Weekend Festival Baltic

Raksta attēls - Ar grandiozu Dmitri Vegas & Like Mike šovu noslēdzas Baltijā lielākais festivāls- Weekend Festival Baltic Publicitātes foto

07.08.2016 / Parmuziku.lv

Uz četrām skatuvēm kāpa vairāk nekā 80 mākslinieku 3 festivāla norises dienās, iepriecinot ap 100 000 biļešu īpašniekus. Šogad festivāls ir pārsniedzis visas cerības gan tehnisko risinājumu, gan apmeklētāju ziņā. Festivāla organizatori vēlas pateikties ikvienam festivāla apmeklētājam par to klātbūtni un sniegtajām emocijām – kopā mēs esam pozitīvi satracinājuši visu Baltiju un aizvadījuši vasaras karstāko ballīti!

Festivāla pēdējā diena festivāla apmeklētājus iepriecināja ar labie laikapstākļiem. Ballīte festivāla teritorijā sākās jau no plkst. 14:00, kad uz Digital stage kāpa pirmais DJ – Hot n’ Handsome, kam sekoja viena no festivāla šarmantākajām pārstāvēm DJ Diana D.  Uz galvenās skatuves kā pirmie kāpa Netsky, pēc kura stafeti pārņēma Latvijā lai labi zināmie ATB. 

Apmeklētākie festivāla šovi trešajā dienā bija Noep, Isac Elliot, Cartoon uz Live stage, Bassjackers, Sigala un Don Diablo uz vienas no neparastākajām skatuvēm – Future Stage, bet uz galvenās skatuves festivāla kulminācijā tika sagaidīti Rudimental DJ, Afrojack un Dmitri Vegas & Like Mike.

Krāšņai uguņošanai pavadot, noslēdzās trīs dienu garais Weekend Festival Baltic, kas otro gadu pēc kārtas norisinājās Igaunijas kūrortpilsētā Pērnavā. Šis Weekend Festival Baltic ieies Baltijas mūzikas festivālu vēsturē kā visu laiku  apmeklētākais festivāls Baltijā.

Weekend Baltic festivāls norisinājās no 4. līdz 6. augustam Pērnavas pludmalē, Igaunijā. Festivāls norisinājās otro gadu pēc kārtas. Vairāk informācijas par festivālu: www.weekendbalttic.com.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!