Notiks bezmaksas seminārs par Baltijas mūzikas industriju

Raksta attēls - Notiks bezmaksas seminārs par Baltijas mūzikas industriju Foto: pexels.com

06.10.2016 / Parmuziku.lv

13. oktobrī plkst. 15:00 Kaņepes Kultūras centrā ( Skolas ielā 15, Rīgā) notiks tikšanās ar Lietuvas un Igaunijas mūzikas industrijas pārstāvjiem – Danels Pandre ( Igaunija) un Vaidotas Stackevičius (Lietuva), sarunā piedalīsies arī Guna Zučika (Latvija). Semināru „Mūzikas ABC” izveides mērķis un uzdevums ir izglītot un apmācīt Latvijas mūzikas menedžerus globālos mūzikas industrijas jautājumos.

Sarunu par Baltijas mūzikas industriju kopīgajām, atšķirīgajām problēmām, norisēm, sadarbības iespējām, mūzikas eksportu un citām tēmām vadīs mūziķis, producents un skaņu režisors - Jānis Eglītis ("Ierakstu māja").

Danels Pandre (Danel Pandre) darbojas mūzikas industrijā kopš 2005. gada. Danels ir Igaunijas mūzikas menedžmenta un producentu kompānijas “Full House Agency” īpašnieks, viņa kompānija pārstāv un strādā gan lokāli, gan starptautiski ar tādiem igauņu māksliniekiem kā “The Sun”, “Tanel Padar Blues Band”, “Würffel”.

Vaidotas Stackevičius darbojas mūzikas industrijā kopš 1995. gada. Savu karjeru viņš sāka kā mūzikas žurnālists, bet 2002. gadā dibināja savu mūzikas menedžmenta, producēšanas un koncertu aģentūru “M.P.3.”.
Vaidotas pārstāv un strādā gan lokāli, gan starptautiski ar tādiem Lietuvas māksliniekiem kā “Antis”, “Rasabasa”, “Biplan”, sadarbojies un pārstāvējis Lietuvā vairākus Latvijas māksliniekus kā piemēram “ The Hobos”, “Carnival Youth”, “Instrumenti”.

Guna Zučika ir viena no Latvijas pazīstamākajām un veiksmīgākajām mūzikas menedžerēm. Ilgus gadus bijusi grupas "Prāta vētra" menedžere starptautisko sakaru veidošanā, pašlaik Guna strādā ar grupu "Carnival Youth".

Sarunas valoda - angļu.

Reģistrāciju pasākumam var veikt līdz 12.10.2016 plkst. 12:00, nosūtot savu pieteikumu uz epastu – . Dalība pasākumā bez maksas.

 Semināru organizē Latvijas Mūzikas attīstības biedrība/Latvijas Mūzikas eksports.

Semināru atbalsta LaIPA un Kultūras ministrija.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!