VIDEO: Lady Gaga emocionālā uzruna un priekšnesums liks arī tev piecelties kājās un aplaudēt. Spēcīgi!

Raksta attēls - VIDEO: Lady Gaga emocionālā uzruna un priekšnesums liks arī tev piecelties kājās un aplaudēt. Spēcīgi! Ekrānšāviņš no video

23.10.2017 / Parmuziku.lv

Ar pārsteiguma koncertu un emocionālu uzrunu Lady Gaga uzstājās bijušo prezidentu organizētajā labdarības koncertā "Deep From The Heart: The One America Appeal Concert", kas veltīts nesenajā vētrā cietušo piemiņai.

Lady Gaga izpildīja brīnišķīgas klavierversijas dziesmām "Million Reasons", "You And I" un "The Edge Of Glory", papildinot ar spēcīgu uzrunu un aicinot klausītājus novērtēt to, kas dots.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!