Bītmeikers Demaui izdod pirmo Spotify singlu, noklausies!

Raksta attēls - Bītmeikers Demaui izdod pirmo Spotify singlu, noklausies! Foto: Paula Ostupe

13.02.2018 / Parmuziku.lv

Gandrīz gadu kopš pēdējās oficiālās relīzes, elektroniskās mūzikas mākslinieks un bītmeikeris Demaui no Liepājas ir atgriezies, un pagājušās nedēļas nogalē izdevis singlu, kas pieejams visās straumēšanas platformās.

Singla nosaukums un vāciņa dizains, kuru veidojis pats Demaui, ir radies, iedvesmojoties no mazajiem, naktī spīdošajiem okeāna organismiem, lat. nosaukums Noctiluca scintillans.

“Manuprāt, dziesmas kompozīcija izved klausītāju cauri ceļojumam, ko varētu pielīdzināt viļņiem, kuri jāpiedzīvo mazajiem, naktī spīdošajiem.” Tā par dziesmu izsakās autors.

Singls pieejams bezmaksas straumēšanai visās platformās, tajā skaitā spotify. Lejuplāde pieejama Demaui bandcamp lapā.

Links uz dziesmu:

Links uz bandcamp:

https://demaui.bandcamp.com/

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!