The Sound Poets sāk pulsēt ar skatu no augšas

Raksta attēls - The Sound Poets sāk pulsēt ar skatu no augšas Foto: Ekrānšāviņš

17.04.2015 / Normunds Vucāns

Noklausies grupas atgriešanās singlu šeit!

Šodien pirmo jauno dziesmu trīs gadu laikā publiskojusi pašmāju grupa The Sound Poets. Skaņdarbs Skats no augšas ir pirmais vēstnesis no jūnijā gaidāmā otrā albuma Pulsē.

Līdzīgi kā iepriekšējos grupas ierakstus, arī šo ir producējis Gatis Zaķis, tomēr šoreiz tas nav ierakstīts profesionālā studijā, bet gan īpaši aprīkotā namiņā pie ezera.

„Tā vietā, lai dotos uz studiju, mēs izvēlējāmies pārcelt studiju uz skaistu vietu pie paša Jumurdas ezera. Īpašā noskaņa, dabas ainava un meža klātbūtne palīdzēja atbrīvoties no ikdienas steigas, pilsētas kņadas un nodoties mūzikai,” par ieraksta tapšanas procesu stāsta paši mākslinieki.

Skats no augšas ir daudz grūvīgāks un melodiskāks par Tavs stāsts dziesmām, šajā kompozīcijā daudz izteiktāk jūtams basģitāras skanējums, par ko atbildīgs grupu Momend un Laika Suns dalībnieks Kārlis Strūbergs, kas apvienībai pievienojies pavisam nesen. Tāpat īpaši jāizceļ arī dziesmas daudznozīmīgais teksts, kas parāda, ka arī pievēršoties alternatīvākam skanējumam, The Sound Poets joprojām vienu no galvenajiem uzsvariem liks uz kompozīciju vārdu kvalitāti.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!