Ekskluzīvi! Noklausies Alises Jostes jaunāko singlu!

Raksta attēls - Ekskluzīvi! Noklausies Alises Jostes jaunāko singlu! Publicitātes foto

28.06.2015 / Parmuziku.lv

Folkmūzikas izpildītājas jaunākais skaņdarbs Momentary Breakdown no rudenī gaidāmā albuma ir pieejams ekskluzīvi Parmuziku.lv lasītājiem,

Pati Alise par singla tapšanu teic šādi: "Pirmās Momentary Breakdown skices tapa kādā saltā rudens rītā pēc vētrainas ballītes Kaņepes Kultūras centrā. Mājupceļā sastaptais skaudrais pilsētas pelēkums uzsita pa plecu un iekustināja to, kas sen nebija ticis kustināts. Atvērās portāls un es sapratu, ka otrajam albumam būs būt, tādēļ šī dziesma likumsakarīgi kļuvusi par pirmo tā vēstnesi.”

Alise Joste pie Latvijas mūzikas apvāršņiem parādījās jau 2008. gadā, savu debijas albumu viņa izdeva 2011. gada pavasarī. Kopš tā laika dziedātāja ieguvusi klausītāju atzinību un aktīvi koncertējusi ne tikai Latvijā, bet arī Vācijā, Somijā, Dānijā un citviet. Mūziķe ar savām liriskajām melodijām un melanholisko dzeju spēj iekustināt klausītāju visdziļākās dvēseles stīgas. Pēc piecu gadu ilgas iedvesmas smelšanās un pieredzes uzkrāšanas, 2015. gada rudenī Alise laidīs klajā otro albumu.

Tuvākā Alises Jostes uzstāšanās, kurā varēs ieklausīties topošā albuma skaņās, būs mūzikas festivālā Positivus, uz I Love You skatuves, svētdienā, 19. jūlijā, plkst. 17:45. 

Līdzīgi kā debiju, arī jauno Alises Jostes albumu izdos mūzikas apgāds I Love You Records, kas dibināts 2009. gadā Rīgā. Izdevniecības katalogā ir igauņu grupas Ewert and The Two Dragons, latviešu The Sound Poets, kā arī Momend, Mona De Bo, Laika Suns un citu mākslinieku ieraksti.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!