“The Sound Poets” izziņo jaunu singlu un papildu biļetes uz koncertu

Raksta attēls - “The Sound Poets”  izziņo jaunu singlu un papildu biļetes uz koncertu Publicitātes foto

15.08.2016 / Parmuziku.lv

Jebkurā gadījumā - koncertu tiešraidē pārraidīs Lattelecom TV kanāls 360 TV.

Ir rasta iespēja laist tirdzniecībā ierobežotu skaitu biļešu uz “The Sound Poets” koncertu Siguldas pilsdrupās 27. augustā. Biļetes uz šo un 26. augusta koncertu pieejamas Biļešu Serviss tirdzniecības vietās un internetā, to cena - 25 eiro. No trešdienas, 24. augusta, biļešu cena 30 eiro, 26. un 27. augustā tā būs 35 eiro. Pieejami īpaši ģimenes biļešu komplekti. Ar Siguldas ID karti biļetes pieejamas lētāk.

Gaidāmos koncertus “The Sound Poets” dalībnieki gaida ar nepacietību un grupas dalībnieks Normunds Lukša atzīst:

"Mūsu ansambļa dalībnieki jau sāk sajust nedaudz kņudienu pakrūtē, jo tikai pusotra nedēļa atlikusi un ilgi gaidītā muzikālā eksplozija būs klāt! Nedaudz slepeni varu pačukstēt, ka laikam ejot uz mēģinājumiem sāk nākt arvien vairāk mūziķu un tad kņudiens paliek arvien interesantāks. Lai vairotu koncerta tuvošanās prieku, vēlamies pacienāt klausītājus ar mazu gardumiņu no albuma “Pulsē” un šoreiz tas ir skaņdarbs “Skaistais gadsimts”."

Minētais singls šodien nonāk Latvijas radiostacijās un to ir iespējams noklausīties:

Lieliska ziņa tiem, kuri kaut kādu iemeslu dēļ netiks uz grupas koncertiem - 27. augusta pasākumu tiešraidē būs iespējams vērot Lattelecom TV kanālā 360TV. Kanāls 360TV ir pieejams visās Lattelecom televīzijas platformās: Interaktīvajā TV - 109.kanālā, Virszemes TV - 11.kanālā un Interneta TV - 1.kanālā, kā arī jaunajā Lattelecom izklaides platformā Shortcut.

Informējam, ka abas dienas koncerta teritorija tiks atvērta no plkst. 19:00, īpašie viesi kāps uz skatuves plkst. 20:15, bet “The Sound Poets” - 21:00. Pasākums beigsies ap plkst. 23:00. VIP biļešu īpašniekiem tiks nodrošināta speciāla autostāvieta netālu no ieejas teritorijā, aiz Kr. Barona apļa.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!