Skaists mīlasstāsts! "The Coco’nuts" prezentē savu pirmo oficiālo videoklipu

Raksta attēls - Skaists mīlasstāsts! "The Coco’nuts" prezentē savu pirmo oficiālo videoklipu Publicitātes foto

08.11.2016 / Parmuziku.lv

Aizgājušajā nedēļā, 4. novembrī, pašmāju vokāli instrumentālais ansamblis “The Coco’nuts” publisko pirmo oficiālo videoklipu dziesmai “Love song” no debijas albuma “Amid opposites”.

Dziesmas un videoklipa vienojošā ideja ir klasisks stāsts par mīlestības nezūdamību. Šis stāsts kalpo par atgādinājumu cilvēkiem ļauties patīkamām sajūtām, tās neatliekot uz vēlāku brīdi tikai tāpēc, ka esam pieraduši koncentrēties uz it kā svarīgākām lietām.

Videoklips tapa šā gada vasaras nogalē, tepat Pierīgā. Galvenās lomas atveidotāji ir grupas “The coco’nuts” kontrabasista Toma vecvecāki, Inta Cikule un Vitauts Cikulis un paši grupas dalībnieki. Režisore – Elīza Eikerte, operators – Jānis Vīksne.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!