The Cavern Beatles Rēzeknē un vēl 9 citi koncerti reģionos, kas noteikti jāapmeklē šovasar

Raksta attēls - The Cavern Beatles Rēzeknē un vēl 9 citi koncerti reģionos, kas noteikti jāapmeklē šovasar Publicitātes foto

17.06.2015 / Parmuziku.lv

Kļuvis zināms, ka 1. augustā Rēzeknē uzstāsies slavenā grupa The Cavern Beatles. Šis koncerts šovasar vienkārši ir jāredz, tāpat kā deviņi citi pasākumi reģionos.

Richard Bona & Mandekan Cubano

Kur: Siguldas pilsdrupu estrādē

Kad: 20. Jūnijā

Augsti vērtētais ģitārists Ričards Bona pirmo reizi Latvijā viesosies kopā ar savu ansambli Mandekan Cubano. Apvienība savā skanējumā klasisko džezu papildina ar interesantiem latīņamerikas, un, jo īpaši, Kubas mūzikas ritmiem, tādējādi radot kokteili, ko lielākā daļa klausītāju nav dzirdējusi nekad.

 

Mūzikas mini festivāls

Kur: Dikļu pilī

Kad: 27. jūnijā

Dikļu pilī notiekošie koncerti allaž ir izcēlušies ar savu kvalitāti, un arī tur notiekošais Mūzikas mini festivāls nebūs izņēmums. Uz skatuves kāps tādi izpildītāji kā The Sound Poets, Goran Gora, Astro’n’out u.c..

 

Country Bauska 2015

Kur: Bauskas pilsdrupu estrādē

Kad: 3. un 4. jūlijā

Bauska jau gadiem ilgi ir visu pašmāju kantrī mūzikas mīļu galvenais galamērķis ik vasaru, un arī šis jūlijs nebūs izņēmums. Gandrīz visas labākās žanra grupas no Latvijas un viesi no Itālijas, Horvātijas un ASV divu dienu garumā Country Bauska ietvaros izklaidēs visus interesentus.

 

Zobens un Lemess

Kur: Lonē, Viesītes novadā

Kad: 10. un 11. jūlijs

Senie amati noteikti iet roku rokā ar folkmūziku, pagānu mūziku un metālu, līdz ar ko šāda festivāla rašanās ir loģiska. Arī mūziķu saraksts ir vairāk nekā solīds, pirmrindniekos esot Skyforger, Auļiem un Vilkiem.

 

Festivāla Baltica 2015 dižkoncerts

Kur: Ančupānu kartodromā

Kad: 18. jūlijā

Skyforger, Musiqq, Pērkons un Green Novice ir tikai daļa no lieliskās pasākuma programmas, kas ar lielu vērienu piliks punktu festivālam Baltica 2015. Diezgan droši, ka gada skaļākais notikums Rēzeknes novadā.

 

Tambova-Rēzekne noslēguma koncerts

Kur: Vidzemes koncertzālē Cēsis

Kad: 20. jūlijā

12. Starptautiskajā akardeonistu plenērā, kas šogad norisinās Krievijas pilsētā Tambovā, tiks izveidots Plenēra akardeonistu orķestris, kā sastāvā muzicēs izpildītāji Latvijas, Lietuvas, Somijas, Krievijas, Zviedrijas un citām valstīm. Viņi kopā nedēļas laikā izstrādās īpašu programmu, kas būs līdz šim augstākā līmeņa akardeonu mūzikas priekšnesums Latvijas vēsturē.

 

Rošīna Mērfija

Kur: Siguldas pilsdrupu estrādē

Kad: 23. jūlijā

Bijusī Moloko soliste Cēsu pilsdrupu estrādē arī tagad ir gana liels notikums, pat neskatoties uz faktu, ka Mērfija vairs nav tik aktuāla kā pirms gadiem piecpadsmit. Kvalitāte nekur nav zudusi, skatuves šarms – vēl jo vairāk!

 

Fono Cēsis

Kur: Cēsu pils parkā

Kad: 24. un 25. jūlijā

Cēsu pilsētas svētku ietvaros notiks divu dienu minifestivāls ar patiešām iespaidīgu mākslinieku sastāvu – Skyforger, Pienvedēja piedzīvojumi, Dzelzs vilka Jauno Jāņu orķestris, Aurora, Pērkons, Toms Grēviņš u.c.. Turklāt pats labākais šajā pasākumā ir tas, ka koncertus iespējams apmeklēt pilnīgi par brīvu!

 

The Cavern Beatles

Kur: Latgales vēstniecībā Gors Rēzeknē

Kad: 1. augustā

The Cavern Beatles ir viena no precīzākājām un populārākajām The Beatles tribute grupām pasaulē, pievēršot milzīgu uzmanību detaļām un ļoti precīzi līdzinoties slavenajam kvartetam ikkatrā aspektā.

 

Marija Naumova

Kur: Liepājas Olimpiskajā centrā

Kad: 30. augustā

Marija Naumova pati par sevi ir kvalitātes garants, ko vienmēr interesanti baudīt dzīvajā. Savā jaunajā programmā dziedātāja izpildīs visas klausītāju iemīļotākās dziesmas jaunos aranžējumos, ko sarūpējis franču ģitāras virtuozs Sebastjans Žinjo (Sebastien Giniaux).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!