10 idejas, kā padarīt šo nedēļas nogali neaizmirstamu

Raksta attēls - 10 idejas, kā padarīt šo nedēļas nogali neaizmirstamu

24.07.2015 / Parmuziku.lv

Veidi, lietas un vietas, kas vēl ilgi liks atcerēties par 25. un 26. jūliju.

1. Apmeklē Fono Cēsis

Ja jau esam izveidojuši sarakstu ar 10 iemesliem, kāpēc to ir vērts apmeklēt, gan jau Cēsīs būs, ko redzēt, vai ne?

 

2. Dodies uz KLANG!

Ja negribas braukt līdz Cēsīm, varbūt labāk patiks došanās uz KLANG!? Īpašākais notikums šajā festivālā - pēdējais SIA Radikal koncerts vispār.

 

3. Piedzīvo Prāta Vētru

Vēl viena opcija ir sestdienas vakarā doties uz Jelgavu, lai vaigā redzētu Prāta Vētras puišus un viņu jaunākās tūres pirmo koncertu. Solās būt ļoti, ļoti grandiozi.

 

4. Sauļojies jūrmalā

Svētdienas prognozes nerādās ļoti rožainas, bet sestdien sauli un jūru varēs baudīt uz pilnu klapi. Atliek tikai turp doties.

 

5. Sporto un izklaidējies Baldonē

Lieli ūdens slidkalniņi, sporta spēles un pat beerpong turnīrs - ir pamatīgas aizdomas, ka Baldones Waterfest izvērtīsies par diezgan mežonīgu ballīti.

 

6. Aizbrauc uz Liepāju

Liepājā vienmēr ir forši un jautri. Turklāt mūsu jaunā NBA cerība Kristaps Porziņģis šobrīd ir mājās. Ja nu gadās uzskriet virsū nākotnes zvaigznei?

 

7. Iemācies veikot

Jau atkal - kāpēc gan neizmantot lieliskos laika apstākļus un nebaudīt tos svaigā gaisā? Rīgā veikot mācīties var vairākās vietās, tostarp Lucavsalā.

 

8. Baudi laisku vakaru Labietī

Slinkākiem plāniem labi derēs kvalitatīvs, vēss latviešu alus draugu kompānijā. Labietis varētu būt viena no labākajām vietām, kur šādu tikšanos noorganizēt.

 

9. Iepazīsti Zundas dārzu

Projekta Free Riga ietvaros pamests angārs Pārdaugavā ir kļuvis par mākslas telpu. Varbūt ir vērts to iepazīt tieši šajā nedēļas nogalē, kad tur uzstāsies Les Attitudes SpectralesDJ Krankenwagen un The Coco'nuts, bet pēc tam ikviens interesents varēs pievienoties jam session?

 

10. Nedari neko

Mēs ticam - iepriekšējā nedēļa nav bijusi viegla, tāpēc ja tā labāk gribas, vari arī šajās brīvdienās nedarīt absolūti neko. Arī tas ir labs un cienījams variants.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!