Positivus būs īpaša atpūtas vieta festivāla jaunākajiem apmeklētājiem

Raksta attēls - Positivus būs īpaša atpūtas vieta festivāla jaunākajiem apmeklētājiem Publicitātes foto

27.06.2017 / Parmuziku.lv

Kamēr vecāki bauda festivāla programmu, bērni var notvert īpašo Positivus gaisotni paši savā mini festivālā.

Straujiem soļiem tuvojas Positivus festivāls, un, lai lielisko atmosfēru varētu izbaudīt visa ģimene, ik gadu festivāla teritorijā tiek organizēta īpaša atpūtas vieta pašiem mazākajiem – Bērnu sala.

Positivus ir svētki visiem, un tieši tādēļ bērniem arī šogad sagatavota lieliska atpūtas, izklaides un zinātkāres rosināšanas programma. Visu festivāla norises laiku par bērnu labsajūtu Bērnu salā rūpēsies profesionālas auklītes no privātā bērnudārza Rezidence Laumiņa. Festivāla jaunie apmeklētāji varēs izzināt pasauli, darbojoties raķešu izgatavošanas darbnīcā un iepazīstot fizikas likumus kopā ar zinātnes centru Zino(o), apgūstot svešvalodu pamatus kopā ar mācību centru Little More, iemaņas mūzikas instrumentu spēlē ar Andžeja Grauda bungu skolu un Yamaha mūzikas skolu.

 

Mazās rociņas tiks nodarbinās arī radošajās darbnīcās. Māksliniece Egija Zīrāpa bērniem iemācīs kolāžas tehniku, savukārt papīra leļļu darbnīca Claudia šoreiz būs veltīta dažādu novadu tautastērpiem. Bērnu salā neiztikt arī bez dažādām prātu attīstošām aktivitātēm – būs iespējams uzspēlēt galda spēles kopā ar Brain Games, piedalīties burtošanas čempionātā ar Kokmaizītēm, kā arī uzbūvēt savu nākotnes pilsētu kopā ar Varis Toys jauno arhitektu skolu un rast pašus radošākos risinājumus ar BauBau Toys koka konstruktoriem. Īpašas videi un bērniem draudzīgas rotaļlietas piedāvās arī Smuklietu attīstošās spēles.

 

Tāpat mazajiem festivāla apmeklētājiem būs iespēja izpriecāties izdevniecības Liels un mazs lasīšanas mājā, savukārt kopā ar deju skolu Colour Point atklāt brīnišķīgo baleta pasauli. Ja dienas izskaņā uznāks miedziņš, tam varēs noskaņoties ar miega filmiņām no pasakas.net.

 

Papildus informāciju par festivāla apmeklēšanu ar bērnu uzzini Positivus mājas lapā šeit.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!