"Coldplay" izdod jaunu dziesmu "A L I E N S"

Raksta attēls - "Coldplay" izdod jaunu dziesmu "A L I E N S" Ekrānšāviņš

07.07.2017 / Parmuziku.lv

"A L I E N S" ir viena no piecām augustā gaidāmā EP "Kaleidoscope" dziesmām.

"A L I E N S" līdzautors ir Braiens Eno (Brian Eno), savukārt producēšanā piedalījies Markus Dravs (Markus Dravs), kurš līdz šim sadarbojies ar Arcade Fire, Mumford & Sons un Kings Of Leon. Animētā dziesmas videoklipa režisori ir Diāna Martela (Diane Martel) un Bens Džouns (Ben Jones).

Visus ienākumus, kuri saņemti no dziesmas, "Coldplay" ziedos "Migrant Offshore Aid Station" (MOAS) - starptautiskajai nevalstiskajai organizācijai, kura rūpējas patvēruma meklētājiem no Vidusjūras reģioniem.

EP "Kaleidoscope" būs atrodama arī "Coldplay" un "The Chainsmokers" koncertieraksta versija dziesma "Something Just Like This", kas ierakstīta Tokijas koncertā šī gada aprīlī. Tāpat albumā iekļauta arī dziesma "Miracles (Someone Special)" sadarbībā ar reperi Big Sean. CD un vinila formātā EP tiks izdots 4. augustā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!