"My Proud Mountain" atkārti izdod grupas "Tesa" albumu "GHOST"

Raksta attēls - "My Proud Mountain" atkārti izdod grupas "Tesa" albumu "GHOST" Publicitātes foto

08.08.2016 / Aiga Leitholde

5. augustā latviešu grupas "Tesa" 2015. gadā izdoto albumu "GHOST" atkārtoti izdevusi ierakstu kompānija "My Proud Mountain", kura pārstāv tādus māksliniekus kā "Neurosis", "Amenra", Stīvu von Tillu, Skotu Kelliju un citus. Šī sadarbība nozīmē to, ka grupai būs iespēja sasniegt plašāku auditoriju kā ar ierakstu, tā arī koncertējot.

"Tesa", vēl sestdien, 6. augustā, nospēlējuši koncertu festivāla "Laba Daba" ietvaros, dodas Eiropas koncerttūrē, lai dalītu vienu skatuvi ar "Neurosis" un citām postmetālā labi pazīstamām un cienītām grupām kā, piemēram, "Godspeed You Black Emperor", "Ufomammut" u.c., spēlējot Čehijā, Itālijā, Austrijā, Vācijā un Portugālē.

"Tesa" izveidota 2005. gadā un grupā spēlē Kārlis Tone, Dāvis Burmeisters un Jānis Burmeisters. Iepriekš mūziķi atpazīstamību bija iemantojuši kā hardcore/punk grupu "In.Stora" un "Kriegopfer" dalībnieki. Arī "Tesa" mūziķi joprojām saglabā daudz no hc punk  raksturīgā, neļaujot sevi ievietot vienā konkrētā stilistikā un aicinot klausītājus pamest "komforta zonu".

"Tesas" mūzika ir instrumentāla – izmanotot dinamikas un ritma daudzveidīgās iespējas, emocijām bagātu melodiju un skaņas deformēšanu, grupa uzbur suģestējošu un pasakainu skaņu ainavu. "Tesa" ir novērtēta starp pašmāju klausītājiem, vienmēr gaidīta koncertēt Krievijā, Baltkrievijā, Ukrainā un pēdējos piecus gadus iemanto arvien vairāk cienītājus arī Viduseiropā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!