"I Love You Records” aicina uz Mūzikas veikalu dienu

Raksta attēls - "I Love You Records” aicina uz Mūzikas veikalu dienu Foto: Rihards Gēcis

20.04.2017 / Parmuziku.lv

Sestdien, 22. aprīlī, visā pasaulē notiks Mūzikas veikalu diena (Record Store Day), kurā jau vairākus gadus piedalās arī Latvijas mūzikas apgāds "I Love You Records” un Vecrīgas bārs "I Love You”.

Visu dienu bārā darbosies mūzikas ierakstu tirdziņš, kur par izdevīgām cenām varēs iegādāties 'I Love You Records” izdevumus – Ewert and The Two Dragons, Alises Jostes, The Sound Poets, Super Besse, Laika Suns, Židrūns, Sibyl Vane, Momend, Pienvedēja piedzīvojumu, MaiNekk, Sons of Noel and Adrian, Mona De Bo, Parara, Zebra Island un Iiris ierakstus. Būs nopērkami arī daži reti un ikdienā nepieejami izdevumi.

Vakarā ar īpašu koncertu viesosies Goran Gora. Atzīmējot 10 gadus kopš viņa pirmā albuma „Jetlag” (2007) iznākšanas, mūziķis atskaņos visas šī albuma dziesmas. Pēc koncerta ieskatu savā vinila plašu kolekcijā sniegs DJ Pēteris Bajārs. Bārs "I Love You” (Aldaru ielā 9) sestdien atvērts no plkst. 12:00, koncerta sākums 22:00, ieeja bez maksas.

Starptautisko mūzikas veikalu dienu 2007. gadā Baltimorā, ASV, iedibināja vairāku neatkarīgo ierakstu veikalu vadītāji.  Kopš tā laika aprīlī tiek rīkoti īpaši pasākumi – koncerti, mūzikas ierakstu izpārdošanas, tikšanās ar mūziķiem un ekskluzīvu ierakstu izdošana. Iesaistoties vairākiem tūkstošiem mūzikas veikalu, tie kļuvuši par iecienītu notikumu daudzviet pasaulē. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!