Notice: Undefined index: album in /home/parmuziku/public_html/lib/content.class.php on line 522
Noklausies "Tesas" ieskaņoto Emīla Dārziņa dziesmas "Lauztās priedes" versiju - ParMūziku.lv

Noklausies "Tesas" ieskaņoto Emīla Dārziņa dziesmas "Lauztās priedes" versiju

Raksta attēls - Noklausies "Tesas" ieskaņoto Emīla Dārziņa dziesmas "Lauztās priedes" versiju Attēlā "Lauztās priedes" vizuālais noformējums

19.03.2017 / Parmuziku.lv

Pēc Rakstniecības un mūzikas muzeja uzaicinājuma, grupa "Tesa" ieskaņojusi savu dziesmas "Lauztās priedes" versiju. Dziesmas komponists ir Emīls Dārziņš, bet vārdu autors - dzejnieks Rainis.

Ieraksts tapis Hodila studijā Valmierā. Kompozīcija būs atrodama Rakstniecības un mūzikas muzeja veidotajā izlasē "Mūsu Dziesma".

"Tesa" izveidota 2005. gadā un grupā spēlē Kārlis Tone, Dāvis Burmeisters un Jānis Burmeisters. "Tesas" mūziku  nevar ievietot vienā konkrētā stilistikā, mūziķi eksperimentē ar skaņām un trokšņiem, dinamiku un ritmu. Grupa ir viena no pazīstamākajām un novērtētākajām latviešu eksperimentālās mūzikas grupām ne vien Latvijā, bet arī  citviet Eiropā un Krievijā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!