Summer Sound festivāla apmeklētājiem Liepājā īpaši piedāvājumi

Raksta attēls - Summer Sound festivāla apmeklētājiem Liepājā īpaši piedāvājumi Mihail Voloschuk

21.06.2017 / Parmuziku.lv

Lielākā Latvijas pludmales festivāla Summer Sound apmeklētājus gaidīs virkne izdevīgu piedāvājumu, ko sarūpējuši Liepājas uzņēmēji.

Uzrādot savas festivāla aproces, apmeklētāji varēs iegūt atlaides dažādās tirdzniecības vietās, restorānos un kafejnīcās, kā arī aktīvās atpūtas vietās. Summer Sound festivāla organizatori ar gandarījumu atzīst, ka šī sadarbība simbolizē festivāla un Liepājas pilsētas draudzīgās attiecības – festivāla apmeklējums neaprobežojas tikai ar festivāla teritoriju, bet sniedz draudzīgu iespēju baudīt Liepājas uzņēmēju viesmīlību.

Festivāla apmeklētāji varēs iegūt atlaides koncertzālē “Lielais dzintars”, Liepājas teātrī, viesnīcā "Libava", kafejnīcā un pludmales bārā "Red Sun Buffet", Zinātkāres centrā "ZINOO Liepāja", Liepājas Olimpiskā centra Baseins&SPA, ROMA café, aktīvās atpūtas un veikborda parkā "BB wakepark" un citās vietās.

 

Pilns saraksts un īpašo piedāvājumu apraksts tiks drīzumā publicēts festivāla mājaslapā (tas vēl tiek papildināts). Atlaides būs pieejamas pirms festivāla, tā laikā un pēc tā, taču, lai tās saņemtu, festvāla apmeklētājiem jāuzrāda festivāla aproce uz savas rokas.

 

“Grūti iedomāties labāku mājvietu festivālam Summer Sound – jau septīto gadu par festivāla pilsētu saucam Liepāju un ar to lepojamies. Ar katru gadu festivāls pilsētā iesakņojas arvien vairāk, veidojam jaunas draudzības ar vietējiem uzņēmējiem, tādēļ prieks, ka šogad varam piedāvāt tik daudz un dažādus izdevīgus piedāvājumus arī ārpus festivāla teritorijas, ” stāsta festivāla direktore Linda Zajarska.

Šovasar Summer Sound norisināsies Liepājā 28.-29.jūlijā un piedāvās skatīt vairāk nekā 40 māksliniekus. Dīdžeju trio Cheat Codes no Losandželosas, vācu uzlecošā techno house zvaigzne Felix Jaehn, kā arī franču dīdžejs un producents Klingade parūpēsies par grandiozu elektroniskās mūzikas programmu jūras krastā. Ar savu vērienīgāko šīs vasaras koncertu uz festivāla lielās skatuves uzstāsies Dons, savukārt pamatīgu ballīti garantēs Bermudu Divstūris. Bez jau nosauktajiem vārdiem festivāla viesus priecēs krāšņa Latvijas mūziķu programma – Triana Park, Bandmaster, Satellites LV, Sibyl Vane, Deeper Upper, Franco Franco, Skyforger, My Radiant You, Fakts, Pienvedēja Piedzīvojumi, Astro'n'out, Ivo Fomins, Polifauna un citi.

 

Biļetes nopērkamas festivāla mājas lapā www.summersound.lv, kā arī Biļešu Serviss tīklā.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!