"Summer Sound 2017" festivāls - apmeklētākais pēdējo gadu laikā

Raksta attēls - "Summer Sound 2017" festivāls - apmeklētākais pēdējo gadu laikā Foto: Krists Luhaers

31.07.2017 / Parmuziku.lv

Nedēļas nogalē Liepājā notikušo "Summer Sound" festivālu divu dienu laikā apmeklēja aptuveni 23 000 cilvēku, tādejādi šis kļuvis par pēdējo trīs gadu laikā apmeklētāko festivālu. Sestdienas vakara kulminācija bija Dona koncerts un salūts tā noslēgumā, kas priecēja tūkstošiem skatītāju Liepājas pludmalē.

Sestdien "Summer Sound" festivālā uzstājās virkne mīlētu latviešu un ārvalstu mākslinieku, to skaitā Dons, Bermudu Divstūris, Triana Park, Bandmaster, Satellites LV, Sibyl Vane, Deeper Upper un citi. Šogad festivāls piedzīvojis lielāku apmeklētāju interesi, kā iepriekšējos gados. Festivāla viesi tikai priecēti ar jaunām skatuvēm, uzlabotām atpūtas zonām un saulaini vasarīgiem laikapstākļiem un festivāla organizatori pauž gandarījumu par veiksmīgi aizvadīto pasākumu.

 

Ir izskanējis vēl viens krāšņs Summer Sound festivāls un esam ļoti gandarīti gan par kuplo apmeklētāju skaitu, gan svētku atmosfēru, ko visi izdzīvojām. Vēlamies teikt lielu paldies festivāla apmeklētājiem – festivālu un tā atmosfēru veido tieši viņi. Paldies visiem par pozitīvo lādiņu divu dienu garumā, par smaidiem un dejām, par patiesas vasaras skaņas radīšanu! Esam gatavi plānot nākamo gadu un sagaidīt jūs vēl kuplākā skaitā,

stāsta Summer Sound direktore Linda Zajarska.

 

 

Šīs vasaras krāšņākais pludmales festivāls norisinājās 28. un 29. jūlijā ar vairāk kā 50 māksliniekiem - Cheat Codes, Felix Jaehn, Klingande, Dons, Bermudu Divstūris, Triana Park, Bandmaster, Satellites LV, Sibyl Vane, Deeper Upper, Franco Franco, Skyforger, My Radiant You, Fakts, Pienvedēja Piedzīvojumi, Astro'n'out, Ivo Fomins, Polifauna un citi.

 

Pilna festivāla programma atrodama šeit.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!