Sports, mūzika un bezrūpība festivālā "Baldones Waterfest"

Raksta attēls - Sports, mūzika un bezrūpība festivālā "Baldones Waterfest" Publicitātes foto

11.07.2017 / Parmuziku.lv

Festivāls norisinās no 21. līdz 23. jūlijam - jau trešo gadu pēc kārtas tas pārsteigs ar Baltijā vēl neredzētiem māksliniekiem un neierastām sporta aktivitātēm.

Festivāla muzikālo programmu veido trap mūzikas leģenda Hucci no Londonas, amerikāņu hip-hop apvienības “A$AP Mob” pārstāvji A$AP Twelvyy un A$AP Ant, Losandželosas elektroniskās mūzikas izdevniecības “Soulection” dalībnieks Jarreau Vandal no Amsterdamas, kā arī mākslinieku Apashe no Kanādas, kas plaši pazīstams ar savu grāvēju “No Twerk”, kas ierindojās Top 3 Itunes singlu topā.

 

Mūzikas izpildītāju sastāvu papildina arī tādi spēcīgi pašmāju mākslinieki kā Edavārdi, Niklāvz, Kontraflovs, Lessfucc, Almost x Famous un citi. Visiem galvenajiem māksliniekiem šī būs pirmā uzstāšanās reize ne tikai Latvijā, bet visā Baltijā, tāpēc tas ir unikāls notikums, kas ļaus izbaudīt lielisku mūziku, bezrūpību un romantiku.

 

 

Festivāla laikā apmeklētājiem būs iespēja bez maksas izmantot visas “Baldones Waterfest"  pastāvīgās atrakcijas - Baltijā lielāko 2 līmeņu “Slip and Slide”, slēpju, BMX un snowboard nobraucienus, batutu, basketbola, volejbola laukumus un dažādas citas ūdens atrakcijas.

 

Pasākuma organizētāji norāda, ka šis ir ļoti būtisks izaugsmes gads festivālam, jo pašmāju atpazīstamība ir krienti augusi un ir manāma arī pastiprināta uzmanība no kaimiņvalstīm.

 

“Baldones Waterfest" - vieta, kurā nav vietas standartiem un stereotipiskiem uzskatiem, vieta, kur cilvēks nav ierobežots savā radošumā un kreatīvajā izpausmē, vieta, kurā cilvēks var būt tāds, kāds pats vēlās.

 

Biļetes pieejamas www.ticketshop.lv. Vairāk informācijas mājaslapā.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!