"Fono Cēsis" izziņo "Fonokluba" dīdžeju programmu un telšu pilsētu

Raksta attēls - "Fono Cēsis" izziņo "Fonokluba" dīdžeju programmu un telšu pilsētu Publicitātes foto

19.07.2017 / Parmuziku.lv

"Fono Cēsis", kas norisināsies "Cēsis 811" svinību laikā 21. un 22. jūlijā, savu darbību abu vakaru gaitā izvērtīs arī "Fonoklubā" ar dīdžeju programmu. Tāpat "Fono Cēsis" laikā darbosies īpaši iekārtota telšu pilsētiņa.

Telšu pilsētiņā būs pieejama gaisma, tualetes, miskastes un ūdens. Par drošību un kārtību rūpēsies pašvaldības policija, tomēr teritorija nebūs norobežota un tai nebūs pastāvīgas apsardzes, tādēļ organizatori iesaka vērtīgas lietas neatstāt bez uzraudzības.

Telšu pilsētas novietojums

"Fonoklubs" šajā nedēļas nogalē mainīs savu darba laiku, strādājot no pusnakts līdz sešiem rītā. Par mūziku gan iekštelpās, gan īpaši "Fono Cēsis" nogalei izbūvētajā āra skatuvē rūpēsies dīdžeji: "All-Viss", "Z:le", "Funky dj Elegant" un "DJ Monsta".

"Fono Cēsis" šī gada grupu sarakstu veido tādi mūziķi un grupas kā "Ewert and the Two Dragons" (Igaunija), "Dzelzs vilks", "Satellites LV", Roberts Gobziņš un “Resnie putni”, Edavārdi, "Bandmaster", "Franco Franco", "Indygo", "Gapoljeri", Čipsis un Dullais, Imants Daksis, "Fish Art", "All Day Long", "Doni Tondo", kā arī Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolas džeza ansamblis.

Par ballīti pēc grupu koncertiem rūpēsies arī dīdžeji – piektdienā Toms Grēviņš, bet sestdienā Artis Dvarionas. Tāpat sestdienas pēcpusdienā Cēsu pils parkā sanākušos ļaudis izklaidēs "Comedy Latvia" dalībnieki.

Jau vēstīts, ka, tāpat kā iepriekš, arī šogad "Fono Cēsis", sadarbojoties ar Cēsu Kultūras un Tūrisma centru, būs bezmaksas festivāls un skaļākais notikums "Cēsis 811" svinību laikā.

Pasākums šādā formātā norisināsies ceturto gadu, turpinot kādreizējā mūzikas un sporta festivāla "Fonofest" tradīciju. Starp iepriekšējo gadu zināmākajiem māksliniekiem ierindojas tādas pašmāju apvienības kā "Pērkons" un "Skyforger", gan arī britu folkroka zvaigzne Frenks Tērners.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!