Soul Attraction piedaloties Rassell piedāvā singlu To The Street

Raksta attēls - Soul Attraction piedaloties Rassell piedāvā singlu To The Street Publicitātes foto

15.09.2015 / Parmuziku.lv

Apvienība Soul Attraction tika izveidota šogad. Tajā apvienojušies populārās 70. gadu disko mūzikas grupas Boney M oriģinālsastāva dalībniece Sheyla Bonnick, kā arī Ņujorkā dzimušais producents un mūziķis Brad Vee Johnson.

Lai dziesmu popularizētu Baltijas valstīs, mākslinieki uzaicināja piedalīties mūsu pašmāju producentu un izpildītāju Rassell. Šī ir mākslinieku Rassell un Sheyla Bonnick jau otrā kopīgi veidotā sadarbība. Līdz šim Sheyla Bonnick bija iedziedājusi Rassell hita Dzīvo Brīvi anglisko versiju ar nosaukumu Live Better.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!