Rassell un Hatty izdod dziesmu un video "FaceTime"

Raksta attēls - Rassell un Hatty izdod dziesmu un video "FaceTime" Ekrānšāviņš no video

26.07.2021

Kopīgā dziesmā ''FaceTime'' ir apvienojušies divi mākslinieki - pieredzējušais mūziķis un producents Rassell (Ruslans Kuksinovičs) un jaunais dziedātājs Hatty (Artūrs Hatuļevs), kurš plašākai publikai zināms darbojoties projektā "Milleny" kopā ar reperi Reiku.

Jaunā dziesma ''FaceTime'' stāsta par attālinātām pāru attiecībām, kuriem dažādu apstākļu dēļ nav iespējas tikties, taču pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, viņiem ir iespēja redzēt un dzirdēt vienam otru sazinoties video zvanā.

Līdztekus jaunai dziesmai tiek piedāvāts arī vasarīgs videoklips, kura producents un montāžas režisors ir Rassell, operators - Kaspars Kambars.

Dziesma tika pabeigta jau šā gada janvārī, taču pirmā video daļa tika filmēta maija sākumā Jūrmalā, kur mākslinieki izmantoja uzlaboto automašīnu Jeep Wrangler "HUSTLE", sadarbojoties ar labi zināmo uzņēmumu "Lucky Thirteen". Bet videoklipa otrā daļa uzņemta jūnija beigās.

Dziesmas mūzikas autors ir Rassell, tekstu sarakstījuši Rassell un Hatty. Dziesmu producējis un skaņas apstrādi veicis Rassell. Papildus ģitāru iespēlējis Elvijs Grafcovs no apvienības ''Very Cool People''.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!