Rassell un Kris Brand izdod jaunu dziesmu un video

Raksta attēls - Rassell un Kris Brand izdod jaunu dziesmu un video Publicitātes foto

13.04.2022

Pazīstamais mūziķis un producents Rassell, sadarbojoties ar jauno izpildītāju Kris Brand, laiž klajā jaunu singlu un video ar nosaukumu ''Tevis man trūkst''.

''Dziesmas videoklips ir uzņemts Lietuvas galvaspilsētā Viļņā, kur varēja īstenot manis iecerēto naksnīgās lielpilsētas sajūtu, ar ko man asociējas šīs dziesmas skanējums,'' saka Rassell.

Dziesmas autors un producents, kā arī videoklipa režisors un montāžas autors ir pats Rassell, sadarbojoties ar mūziķa ilggadējo video operatoru Kasparu Kambaru un lietuviešu drona operatoru Max Kwax.

Jaunā dziesma ''Tevis man trūkst'' ir pieejama mūzikas straumēšanas platformās - Spotify, iTunes u.c.

Abi mūziķi satiksies tuvākajos Rassell un Sabīnes Berezinas koncertos - 7. maijā Valmierā, klubā ''Kāre'', 13. maijā Jelgavā, klubā ''The Blow'' un 14. maijā Tukumā, klubā ''Lemon Club'', kur dzīvajā izpildījumā varēs redzēt un dzirdēt visus mūziķu lielākos hitus, kā arī jaunākās dziesmas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!