Rassell un Sabīne Berezina piedāvā jaunu dziesmu ‘’Sunshine’’

Raksta attēls - Rassell un Sabīne Berezina piedāvā jaunu dziesmu ‘’Sunshine’’

27.04.2023

Jaunajā dziesmā abiem pazīstamiem māksliniekiem ir pievienojies jaunais dziedātājs Artūrs Hatti, kurš arī iepriekš ir sadarbojies ar Rassell un plašākai auditorijai sevi pieteica šā gada Supernovas atlasē.

Dziesma ‘’Sunshine’’ ir veidota pop un slap house stilā, duetam sev raksturīgajā skanējumā. Tai piemīt pozitīva un vasarīga noskaņa, lai gan saturiski dziesmas tekstā daļēji ir dzirdama neliela smeldze. Jauno dziesmu sarakstīja, producēja, kā arī vizualizāciju veidoja Rassell (Ruslans Kuksinovičs).
Dziesma ‘’Sunshine’’ ir pieejama mūzikas straumēšanas platformās.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!