Smiltenieši "the Missing" izdod jaunu dziesmu un video

Raksta attēls - Smiltenieši "the Missing" izdod jaunu dziesmu un video Publicitātes foto

31.10.2017 / Parmuziku.lv

Bezvēsts pazudusī rokgrupa no Smiltenes “the Missing” izdod savu pirmo mūzikas videoklipu un jaunāko dziesmu par cilvēka mainīšanos – “Dieva Sieva”.

Dziesmas mūzikas autors ir Kristaps Plotnieks, bet vārdus palīdzēja sarakstīt Jānis Skudriņš. Dziesmas ierakstā piedalās – Kristaps Plotnieks (ģitāra), Kristaps Purmalis (basģitāra, balss), Māris Rudzītis (bungas), Druvis Vērzemnieks (ģitāra) un Jānis Skudriņš (ģitāra, balss). Videoklipa operators un editors – Nils Jaunsubrēns.

Kristaps īsi komentē dziesmu:

Cilvēki dzīvojot dzīvi mainās un paliek sveši paši sev, dažreiz kaut kas viņiem liek aizdomāties, ka notikušās izmaiņas nav uz labo pusi. Konkrētais stāsts ir par meitenes un puiša attiecībām, kas izjūk meitenei mainoties, to kā beigsies stāsts var redzēt videoklipā.

Grupa atkal apvienojās 2016. gadā, pirmajā grupas pastāvēšanas laikā tā darbojās no 2002. līdz 2006. gadam. Grupas pirmais nopietnais sasniegums pēc atkal apvienošanās bija Radio SWH raidījuma "Priekšnams" uzvarēšana 2017. gada aprīļa mēnesī ar dziesmu “Tēvu Zemē ieradies”.

Tuvākais grupas koncerts paredzēts 24. novembrī, kad grupa uzstāsies festivāla “Bildes 2017” ietvaros kopā ar populāro mūziķi Ēriku Budēvicu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!