VIDEO: "Supernova" zvaigzne The Ludvig dalās ar video dziesmai "The Stars Collide"

Raksta attēls - VIDEO: "Supernova" zvaigzne The Ludvig dalās ar video dziesmai "The Stars Collide" Publicitātes foto

04.01.2018 / Parmuziku.lv

Dziesma "The Stars Collide" ierakstīta jau pagājušajā gadā - nu, tai tapis arī videoklips, ko režisējis Ritvars Bluka.

Kā stāsta dziedātājs, dziesma „The Stars Collide” ir veltījums viņa tētim, un tās galvenais vēstījums ir stāsts par apņemšanos.

Tuvojoties Jaunajam gadam, mēs ikviens kaut ko apņemamies un sev apsolām. Piemēram, mana Jaunā gada apņemšanās ir būt uzcītīgākam mācībās,

ar smaidu saka The Ludvig.

Savukārt par videoklipa parādīšanās laiku dziedātājs teic:

Savu pirmo videoklipu „I’m in Love with You” plašākai publikai atrādīju pagājušā gada Zvaigznes dienā. Tā kā ir pagājis gads, un atkal tuvojas Zvaigznes diena, kas iekrīt 6. janvārī, nolēmu, ka ir īstais laiks jaunā video publiskošanai.

Pirmā dziesma, ar ko The Ludvig ļoti veiksmīgi sevi pieteica 2017. gada sākumā, bija „I’m in Love with You” (ar šo dziesmu viņš startēja arī dziesmu konkursā „Supernova”, izcīnot godpilno 2. vietu).

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!